دوشنبه, 11 فروردين 1399

معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی نداریم . مقام معظم رهبری |................| اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

کد خبـر : 753
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۰۰

تشکل هایی که معیارهای رهبری درحمایت از کاندیداها را رعایت کنند همراه ما بوده و با آنها تعامل خواهیم کرد

 

 

مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر گفت: احزاب وتشکل هایی که معیارهای مقام معظم رهبری را درحمایت از نامزدهای انتخاباتی رعایت کنند همراه ما خواهند بود و با آنها تعامل خواهیم کرد و این در بیانیه ها وخط مشی آنها مشخص خواهد شد .

 

تشکل هایی که معیارهای رهبری درحمایت از کاندیداها را رعایت کنند همراه ما بوده و با آنها تعامل خواهیم کرد

 

به گزارش روابط عمومی مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر: نورالله آذرخش خو در گفتگو با چغادک نیوز پیرامون برنامه های خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر اظهار داشت: تعیین شاخصه های انتخاب یک کاندیدا ونماینده اصلح که توسط مقام معظم رهبری مشخص شده است را به اطلاع عموم مردم رسانیده  و از کاندیداهایی که دارای همین شاخصه ها میباشد حمایت خواهیم کرد.

 

مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر در جواب اینکه آیا با جمنا و شورای وحدت اصولگرایان همراه هستید یا خیر، عنوان کرد:  احزاب وتشکل هایی که معیارهای مقام معظم رهبری را درحمایت از نامزدهای انتخاباتی رعایت کنند همراه ما خواهند بود و با آنها تعامل خواهیم کرد و این در بیانیه ها وخط مشی آنها مشخص خواهد شد و همینطور مجمع نیز این معیارهای مقام معظم رهبری را در بیانیه ها و اطلاعیه های خود به اطلاع مردم ومسئولین میرساند.

وی با بیان اینکه کاندیداهایی را در سطح حوزه انتخابیه بوشهر گناوه...،دشتستان،و کاندیدی جوان و انقلابی،ولایی از حوزه جنوب مد نظرگرفته ایم و در حال ارزیابی آنها می باشیم که در لیست حمایتی مجمع پیروان قرار گیرند، افزود: معیارهای مد نظرما جهت قرار گرفتن کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در لیست حمایتی مجمع پیروان؛  تقوا، ساده زیستی، ولایی بودن، مردم داری و داشتن روحیه انقلابی بسیار بالا می باشد.

آذرخش خو در پاسخ به اینکه آیا مجمع منحصرا برای انتخابات مجلس تشکیل شده وآیا برای انتخابات ریاست جمهو ری هم برنامه دارد، اظهار کرد: بله، اولویت اصلی ما فعلا انتخابات مجلس وریاست جمهوری میباشد و همانطور که در بیانیه ها واطلاعیه های مجمع اطلاع رسانی نمودیم همزمان و در موااقع لازم در زمینه های مختلف دیگری نیز فعالیت داریم.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه مجمع پیروان منتصب به شخص نیست وتوسط انقلابیون ولایی اداره می شود، خاطر شان کرد: افرادی که در این تشکیلات و راه اندازی این مجمع دخیل بوده وفعالیت دارند افرادی با روحیه انقلابی بسیار بالا و ولایی متعصب می باشند وهدفشان ایجاد جامعه ای در جهت ایجاد تحول بزرگ اسلامی تحت فرمایشات ولی فقیه با  احیاء فرضیه امر به معروف ونهی از منکراست.

وی در خصوص برنامه های پیش روی مجمع در کنار جریان های سیاسی دیگر، گفت: از زمانی که بنده وارد استان شدم ومسئولیت پذیرفتم، از نزدیک شاهد آن هستم که احیاء فریضه امر به معروف ونهی از منکر خصوصا در ابعاد سیاسی و فرهنگی در میان جریانهای سیاسی در استان خالی می باشد که مجمع درروش جدید و پویا میتواند تحول تازه ای در استان بوجود آورد.

مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر اضافه کرد: انشاالله در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و در مراسمات مختلف حضور میدانی خواهیم داشت ودر جلسات مختلف دیگر جریانهای سیاسی را نیز به احیا، فریضه ی امربه معروف ونهی از منکر دعوت خواهیم کرد.

نورالله آذرخش خو از مسئولین برگزاری انتخابات و نهادهای نظارتی در بحث انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خواست کرد: در بررسی و تائید صلاحیت نمایندگان وکاندیداها به شاخصه ها ومعیارهای مد نظر مقام معظم رهبری از جمله ، ساده زیستی، تقوا، ولایی متعصب بودن وداشتن روحیه انقلابی وتعصب بالا توجه ویژه ای داشته باشند.

وی در خصوص تشکیل اعضا هیئت مدیره ومسئولین کمیته های دفتر  مرکزی و مسئولین مجامع  شهرستانی در سطح استان بوشهر اظهار داشت: مسئولین مجامع شهرستانهای بوشه،دشتستان،گناوه،دیلم،خارگ،دشتی وتنگستان،دیر،کنگان،جم،عسلویه،چغادک،بخش مرکزی اقایان و  مجمع خواهران استان و شهرستانهای دشتی،کنگان،جزیره خارگ و دیلم انتصاب شده اند و بزودی مسئولین شهرستانهای دیگر نیز معرفی خواهند شد،

 

آذرخش خو ادامه داد: در هر حوزه انتخابیه که یک نماینده مجلس دارد میباست دفتر مجمع شهرستان دایر شود و در این زمینه استان بوشهر که دارای ۴ نماینده است افرادی جهت مسئولیت مجمع شهرستانی  و همچنین تعداد انگشت شماری هم جهت اعضا اصلی هیئت مدیره به بنده معرفی ومد نظر بوده و در اولین فرصت ممکن معرفی خواهند شد  که آنهم در اولین فرصت معرفی واطلاع رسانی خواهد شد .

وی تصریح کرد: بلافاصله موقعی که حقیر به عنوان مسئول مجمع استان انتخاب شدم، بیش از ۲۵ درخواست کتبی مساعدت، جهت راه اندازی و تهیه امکانات لازم و ضروری به مسئولین استان ارائه شد  وبا چند تن از مسئولین استان دیدار وقولهایی داده شده  است ولی تا کنون این مهم محقق نشده است.

آذرخش خو اضافه کرد: با توجه به مشکلات مجامع شهرستانی و دفتر مرکزی در شهرستان بوشهر از بدو مسئولیت با نماینده شهرستانهای بوشهر، گناوه و دیلم رایزنی هایی را داشته ایم ولی بدلیل نامعلوم همراهی و همکاری صورت نگرفته است.

مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر پیرامون  آرایش جریانات سیاسی در سطح استان بوشهر اظهار کرد:  از نزدیک با هیچ یک از دوستان، گروها وجریانات سیاسی صحبتی نداشته ام ولی سوابق انتخاباتی در استان نشان دهنده این است که در امر شایسته گزینی وشناسایی ومعرفی افراد اصلح به مردم بسیار جدی کار نشده است و انشالله اینبار با حمایت مردم ولایت مدار استان بوشهر مجلسی انقلابی خواهیم تشکیل خواهیم داد، / انتهای پیام

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share
بازدید: 114

نوشتن دیدگاه