مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر با صدور بیانیه ­ای بر اجرای سیاست­ های کلی نظام در امور انتخابات ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کرد.

به گزارش مجمع پیروان ولایت فقیه بوشهر، متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه شماره ۳۹ مشهرجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر

موضوع: سیاست­ های کلی نظام در امور انتخابات:

جناب آقای دکتر علی لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

با احترام همان طوری که مستحضر می باشید حضرت آیت الله سید علی خامنه­ ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، سیاست­ های کلی نظام در امور انتخابات را در ۱۸بند و به منظور اصلاح و ارتقا قانون فعلی انتخابات (مجلس و ریاست جمهوری) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ به حضرتعالی ابلاغ فرموده ­اند تا ماحصل آن یک «مجلس آبرومندانه» و یک «رئیس جمهور با کفایت» شود.

به چه دلیل تاکنون در این کار «خداپسندانه» و در این ضرورت انقلاب، تعلل صورت گرفته است؟!!

آیا انتخابات اخیر خود نشانگر این نمی ­باشد که باید در اجرایی شدن این مهم سریعاً اقدام نمود؟!! یا این که بعد از گذشت این همه سال هنوز نیاز ندانسته و حالا حالاها فرصت لازمه را دارید و همه چیز بر وفق مراد است؟!!

آیا در فرصت قلیل باقیمانده چه امیدی وجود دارد که انتخابات اسفند ۹۸ و بعد از آن انتخابات ۱۴۰۰ بر اساس سیاست ­های کلی نظام «ابلاغی از سوی رهبری» برگزار شود؟!! و این در حالی است که همه ما به ویژه حضرتعالی مؤظفند انتخابات آینده را پرشورتر از گذشته برگزار نمایند!

جناب آقای لاریجانی از شما می ­خواهیم موضوع را در اولویت کاری قرار دهید و سریعاً نسبت به اجرایی شدن این مهم اقدام نموده تا ان ­شاءالله با این اقدام خداپسندانه شما در آینده خصوصاً در اسفندماه سال جاری شاهد مجلسی کاملا انقلابی و آبرومندانه و در سال ۱۴۰۰رئیس جمهوری باکفایت در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

جناب دکتر لاریجانی امیدواریم که از صدور این بیانیه آزرده خاطر نشده باشید؛ زیرا در راه انجام وظیفه، این بی مقدارترین حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی است که از سوی سربازان آتش به اختیار ولی امر مسلمین جهان در مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر، در تشکلی غیرحزبی و جناحی و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی صورت گرفته است.

و من الله التوفیق و علیه التکلان