ستاد مرکزی مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی در استان بوشهر با انتشار پیامی از اقدام رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در توقیف نفتکش انگلیسی در خلیج فارس تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش محمع پیروان ولایت، متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به لطف پروردگار و اقتدار فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز، مجدداً خبردار شدیم اقدام شجاعانه دیگری از مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از عزت وسربلندی ایران اسلامی و اقتدار کشورمان به رخ جهانیان کشیده اند و فیلم پایین آمدن پرچم نفتکش انگلیسی توسط این برادران مقتدر در آب های خلیج فارس در فضای مجازی دست به دست می‌شود و در رسانه ها و شبکه های تلویزونی جهانی در حال پخش می باشد.

در حالی که چنین اقداماتی در سال‌های دور و در اثر مقاومت بوشهری‌ها در برابر دشمن اتفاق افتاد و عکس هایی از آن به یادگار مانده است.

همان مقاومتی که این روزها پرچم بریتانیا را از روی نفتکش انگلیسی پایین می‌کشد و اگر مسؤولان در جایگاه‌های مختلف بفهمند که اندیشه مقاومت حتی گره‌های کور اقتصاد را هم باز می‌کند، آستین‌ها را بالا می‌زنند.

آن زمانی که انگلیسی‌ها بوشهر را اشغال می‌کنند و در عکسی که از آن به جا مانده، مشخص است که افسران انگلیسی و سربازان هندی در میدان روبروی کنسولگری انگلیس، پرچم انگلیس را برافراشته و هم زمان پرچم ایران در حال پایین آمدن است.

اما یک تصویر وجود دارد که مربوط به بعد از مجاهدت‌هاست و پرچم ایران در حال بالا رفتن و پرچم انگلیس در حال پایین آمدن است.

در حقیقت به دلیل مقاومت‌های مجاهدان، کم تر از هشت ماه بعد از اشغال بوشهر، پس از مبارزات فراوان و طی گفتگوی عزتمندانه مجاهدان با انگلیسی‌ها، مجاهدان شرط خروج بوشهر از اشغال را شرط تبادل اسرا و دیگر مسائل عنوان می‌کنند و هرچه انگلیسی‌ها تأکید می‌کنند که ما بوشهر را اشغال نکرده‌ایم مجاهدان می گویند پس چرا پرچم انگلیس در بوشهر بالا رفته است؟ و ما چنین اجازه ای به شما نمی دهیم و از این اقدامتان پشیمانتان خواهیم کرد که بلافاصله انگلیسی‌ها به این نتیجه می‌رسند که تا زمانی که پرچم انگلیسی‌ها بالاست مجاهدین از مقاومت دست بر نمی‌دارند و در نتیجه تصویر دیگری نیز می باشد که پرچم انگلیس در حال پایین آمدن و مجدداً پرچم ایران بر فراز بام این منطقه به اهتزاز در می‌آید و غیرت و تعصب و قدرت جوانان و دلیرمردان خطه جنوب و دلیران دشتستان، دشتی و تنگستان و استان بوشهر و کشور غیرتمند جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان می کشند.

در همین راستا سربازان ولی امر مسلمین جهان در مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر بر خود واجب می داند تا از این اقدام مقتدرانه، عزتمندانه، دلیرمردانه و شجاعانه مردان غیرتمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آب های نیلگون خلیج همیشه فارس در استان بوشهر تشکر و قدردانی نماید.

 

و از همین طریق اعلام می داریم که بر خودمان واجب و وظیفه می دانیم تا در آینده نزدیک و در اولین فرصت ممکن طی مراسمی ویژه از طرف مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر از این عزیزان تشکر نمائیم.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده ولایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سلامی عزیز، از ایشان درخواست می نمائیم تا در صورت امکان و در اسرع وقت از طرف آن فرماندهی محترم از این اقدام مقتدرانه دلیرمردان خود در مراسم ویژه میدانی، تشکر و قدردانی نمایند و در صورت برگزاری آن مراسم و در صورت امکان حضور و صلاح دید آن مقام محترم، وظیفه می دانیم از همین طریق آمادگی خودمان را به عنوان سربازان آتش به اختیار ولی امر مسلمین جهان در مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر جهت حضور در آن مراسم، با افتخار اعلام می داریم.

ومن الله التوفیق و علیه التکلان

ستاد مرکزی مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر

انتهای پیام/