یکشنبه, 28 شهریور 1400

معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی نداریم . مقام معظم رهبری |................| اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

کد خبـر : 802
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ۲۳:۴۳
دسته: مذهبی
پرینت
ایمیل

حسین سرمشقی :مرقد مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی باید محل برای زیارت زائران اردوهای راهیان نور شود

دبیر مجمع کانونهای فرهنگی تبلیغی استان بوشهر گفت:مرقد مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی باید محل زیارت خیل عظیم مسلمین و محلی برای زیارت زائران اردوهای راهیان نور دانش آموزی، دانشجویی و مردمی کشور شود که در این راستا با توجه به نزدیکی به فصل بهار و آغاز دوباره حرکت راهیان نور، شایسته است مسولین مرقد مطهر سپهبد شهید را در فهرست راهیان نور قرار دهند.

 

مرقد مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی باید محلی برای زیارت راهیان نور کشور شود

 

 

 

 

 

 

به گزارش چغادک نیوز: حسین سرمشقی در نشست مشترک مجامع کانونهای فرهنگی تبلیغی استان بوشهر و کرمان اظهار داشت: سپهبد شهید قاسم سلیمانی فردی است که در تمامی زمینه ها برای کشور منشا خیر و برکت بوده و باید مرقد مطهر این شهید والا مقام و اسطوره جهان اسلام محل زیارت آحاد مردم شده و جایگاه و شخصیت این شهید پرافتخار، والا مقام و مردمی بیشتر به مردم معرفی شود.

دبیر مجمع کانونهای فرهنگی تبلیغی استان بوشهر با تاکید بر معرفی این چهره ماندگار و ارائه خدمات ارزنده وی به مسلمین، عنوان کرد: یکی از راه های مقابله با سیطره و شبیخون فرهنگی دشمن، شناساندین بیشتر این چهره محبوب مردمی به نسل جوان است.

وی خاطر نشان کرد: مرقد مطهر این شهید والا مقام باید محل زیارتی برای خیل عظیم مسلمین و محلی برای زیارت زائران اردوهای راهیان نور دانش آموزی، دانشجویی و مردمی کشور شود که در این راستا با توجه به نزدیکی به فصل بهار و آغاز دوباره حرکت راهیان نور، شایسته است مسولین مرقد مطهر سپهبد شهید را در فهرست راهیان نور قرار دهند.

حسین سرمشقی در این نشست به شخصیت والای این شهید مدافع حرم پرداخت و گفت: هدایت اردوهای راهیان نور به سمت شهر کرمان ضمن اینکه برکات معنوی زیادی برای زائران خواهد داشت، باعث رونق اقتصادی و فرهنگی بسیاری در این منطقه خواهد بود که لازم است مسولین تدابیر ویژه ای را در این خصوص اتخاذ نمایند.

وی افزود: بر اساس توافق به عمل آمده دو مجمع بوشهر و کرمان بزودی بستر لازم برای ورود راهیان نور به کرمان انجام خواهد شد که در این راستا همراهی سایر مسولین و نهادهای متولی امر نیز امری ضروری است که امیدوارم بزودی این امر نیز محقق شود.


نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
بازدید: 1272

نوشتن دیدگاه

پیوندها

پیوندها