جمعه, 23 مهر 1400

معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی نداریم . مقام معظم رهبری |................| اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

کد خبـر : 842
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۵

به گزارش چغادک نیوز: حسین باغبان مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی جزیره خارگ و علاسوند مسئول واحد خواهران این مجمع در خارگ با هماهنگی نورالله اذرخش مسئول مجمع استان با حضور در مجلس شورای اسلامی بطور جداگانه با حجت الاسلام ذوالنوری رییس کمی

دیدار واحد خواهران و برادران مجمع پیروان ولایت فقیه جزیره خارگ استان بوشهر با رئیس کمیسیون امنیت ملی

دیدار واحد خواهران و برادران مجمع پیروان با رئیس کمیسیون امنیت ملی+تصویر

 

به گزارش چغادک نیوز: حسین باغبان مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی جزیره خارگ و علاسوند مسئول واحد خواهران این مجمع در خارگ با هماهنگی نورالله اذرخش مسئول مجمع استان با حضور در مجلس شورای اسلامی بطور جداگانه با حجت الاسلام ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی حاجی دلیگانی کمیسیون برنامه وبودجه، پزشکیان و حاج بابایی دیدار و به گفتگو نشستند.

مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی خارگ ومسئول مجمع خواهران این جزیره در ابتدا با حجت الاسلام ذوالنوری دیدار و به گفتگو نمودند .

در این نشست حجت الاسلام ذوالنوری ضمن خوش آمد به مسئولین مجمع پیروان خواهران و برادران جزیره خارگ، از شروع بکار مجمع پیروان ولایت در استان بوشهر،فعالیتها و اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است وازهمه کسانیکه در این مدت با مجمع پیروان استان بوشهر و نورالله اذرخش همکاری داشته اند تشکر و قدردانی کرد.

ذوالنوری با بیان اینکه در اسفندماه انتخابات سرنوشت سازی در پیش روی مردم می‌باشد گفتند، مجمع پیروان ولایت ونظام به دنبال معرفی کاندیداهایی که شاخصه های منطبق با مد نظر مقام معظم رهبری را دارد می‌باشد و کاندید اصلح را به مردم معرفی می‌نماید وانشالله که مردم با شناخت و تحقیق کامل بتوانند اصلح ترین افراد را انتخاب وراهی مجلس نمایند در ادامه این نشستها باغبان وعلاسوند با حاجی دلیگانی دیدار وبه گفتگو نشستند.

در این دیدار حاجی دلیگانی ضمن تشکر از نورالله اذرخش مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر، امینی و باغبان و خانمها مقدم و علاسوند وهمه نیروهای زحمتکش این مجمع در استان بوشهرابراز داشت: مردم ولایت مدار استان بوشهر و جزیره خارگ همواره در همه صحنه های سرنوشت ساز حضور فعال و چشمگیر و اثر بخش داشته اند و به نوبه خود از مردم خارگ تشکر مینمایم.

در ادامه این نشستها باغبان وعلاسوند با حاج بابایی و پزشکیان نیز دیدار و گفتگو نموده و در این دیدار پزشکیان از مردم خارگ بخاطر رشادت‌ها و اینکه همواره در حال پاسداری از مرزهای آبی کشور در جزیره خارگ می‌باشند تشکر کردند و حاج بابایی نیز مردم استان بوشهر و جزیره خارگ را مردمانی ولایت مدار و مبارزانی دلیر و تأثیر گذار دانست.

وی گفت: باید قدردان این مردم زحمت کش باشیم و این رشادتها و دلیری ها نشان از غیرت و همت این مردم می‌باشد و به نوبه خود از همه مردم جزیره خارگ تقدیر و تشکر مینمایم، در این دیدارها حسین باغبان به بیان مشکلات مردم خارگ پرداختند وافزودند، با وجود شرکت نفت در این جزیره نباید وضعیت مردم این باشد و فرهنگیان این جزیره همواره با مشکلاتی روبرو بوده اند و همچنان نیز ادامه دارد.

علاسوند نیز به مشکلات مردم این جزیره از قبیل عدم اختصاص حق آلایندگی وعدم صدور کارت شهروندی و مشکلات دیگر اشاره کرد و در پایان این دیدار ها حجت الاسلام ذوالنوری، حاجی دلیگانی،پزشکیان و حاج بابایی هر کدام قول دادند که حتما مشکلات و موضوعات مطرح شده را پیگیری خواهند نمود وبه سمع و نظر مسئولین مجمع خارگ خواهند رساند.

درپایان این دیدار باغبان وعلاسوند از طرف نورالله اذرخش مسئول مجمع استان بوشهر و همه مردم این استان و مردم جزیره خارگ از زحمات حجت الاسلام ذوالنوری و حاجی دلیگانی و حاج بابایی بابت تلاشها و اقدامات انقلابی ایشان در دفاع از نظام و انقلاب تقدیر و تشکر کردند،واز اقای پزشکیان بابت پیگیری جهت رفع مشکلات مردم خارگ تشکر نمودند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share
بازدید: 1119

نوشتن دیدگاه

پیوندها

پیوندها