سه شنبه, 01 مهر 1399
کد خبـر : 826
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۷

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از مجمع پیروان ولایت فقیه بوشهر،مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر معرفی شد

طی حکمی؛ مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر معرفی شد

 

نورالله آذرخش خو مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی در استان بوشهر شد.مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر معرفی شد

 

 

طی حکمی از سوی هیئت مدیره مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی مسئول این مجمع در استان بوشهر معرفی شد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از مجمع پیروان ولایت فقیه استان بوشهر: با توجه به اینکه به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم طی حکمی از سوی هیئت مدیره مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام

 

جمهوری اسلامی نورالله آذرخش خو به عنوان مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی در استان بوشهر معرفی شد.

 

 

در این حکم آمده است:

برادر گرامی نورالله آذرخش خو بدین وسیله جناب عالی که از افراد متدین، انقلابی و ولایی هستند با این حکم به عنوان مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی در استان بوشهر به مدت ۶ ماه از تاریخ ۹۸/۳/۱منصوب می شوید. امید است با توجه به اهداف و راهبردهای مجمع براساس منویات مقام معظم رهبری در هدایت، نظارت و هماهنگی مسئولین استانی و شهرستانی تابعه سعی و تلاش لازم به عمل آورید.

 

مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۴ توسط جمعی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و روحانیون مبارز و انقلابی جهت فعالیت در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و … در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در کشور تشکیل گردید و هم اکنون دفتر مرکزی این مجمع در استان قم واقع می باشد و استان بوشهر نیز ششمین استان می باشد که این مجمع در آن راه اندازی شده است.

مهمترین اهداف کلی این مجمع در سطح کشور به شرح زیر است:

 

۱_ اهتمام در احیاء و توسعه آداب و سنن اسلامی با الهام از آیات قرآن و روایات؛ الگو گیری و الگو دهی از سنت پیامبر گرامی اسلام(ص) و اهل بیت(ع)، اهتمام در احیاء و توسعه فرهنگ ضد استکباری دین مبین اسلام در نظام جمهوری اسلامی و کشورهای جهان اسلام.

 

۲_ انتقاد و اعتراض به افراد تضعیف کننده نظام مقدس جمهوری اسلامی که موضع گیری و تلاش های آنها منجر به نفوذ فرهنگی و سیاسی استکبار جهانی و ایادی آنان در نظام اسلامی می شود.

 

۳_ نشر و تبلیغ منویات فرامین و مطالبات ولی فقیه به روش های مختلف به ویژه در مبارزه با نفوذ فرهنگی و سیاسی استکبار جهانی.

 

۴_ حمایت از مجاهدتها و اقدامات اسلامی و انقلابی مسئولین نظام و پیروان ولی فقیه در پیاده سازی احکام و شریعت دین مبین اسلام به ویژه در مبارزه با نفوذ فرهنگی و سیاسی استکبار جهانی و ایادی آنان. انتهای پیام/

 

 

 

 

این مجمع از سال ۱۳۹۴ توسط جمعی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و روحانیون مبارز و انقلابی جهت فعالیت در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و … در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری راه اندازی شده است . هم اکنون دفتر مرکزی این مجمع در استان قم واقع می باشد و استان بوشهر نیز ششمین استان می باشد که این مجمع در آن راه اندازی شده است.
نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share
بازدید: 279

نوشتن دیدگاه

پیوندها