یکشنبه, 28 شهریور 1400

معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی نداریم . مقام معظم رهبری |................| اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

کد خبـر : 881
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۰:۵۶

طی حکمی از سوی آذرخش خو،سید مصطفی جعفری به عنوان مسول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی در حوزه جنوب استان بوشهر (دیر،کنگان،جم،عسلویه) منصوب شد،

به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی، طی حکمی از سوی اذرخش خو،سید مصطفی جعفری از نیروهای انقلابی و خوش سابقه به عنوان مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی حوزه جنوب استان بوشهر(دیر،کنگان،جم،عسلویه) منصوب شد

 

به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی، طی حکمی از سوی اذرخش خو،سید مصطفی جعفری از نیروهای انقلابی و خوش سابقه به عنوان مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی حوزه جنوب استان بوشهر(دیر،کنگان،جم،عسلویه) منصوب شد.

 

در این حکم آمده است
بسیجی مجاهد جناب آقای سید مصطفی جعفری ) فرزند سید محمد حسن شماره ملی 3520772183 شماره شناسنامه 250)
حمد و سپاس بیپایان به درگاه ایزد منّان که توفیق خدمت و مجاهدت طوالنی به شما و دیگر نیروهای مومن و انقالبی ثابت قدم و متعهد و وفادار به خون شهدا عنایت فرموده است.
اکنون که جمهوری اسالمی ایران از قابلیتها و توانائی های خوبی به فضل الهی برخوردار گردیده و نقشه های شوم دشمنان شیطان صفت ملت شریف ایران، در رأسشان اسرائیل و آمریکای جنایتکار و چهره های پلید و واقعی منافقین و خائنین به خون شهدا و همراهان و حامیانشان در داخل کشور آشکار و نمایان شده است، الزم است از تجارب ارزنده جنابعالی در مسولیت های مهم و سرنوشت ساز مجمع پیروان والیت فقیه ونظام جمهوری اسالمی استان بوشهر، استفاده شود.
بر این اساس، شما را به عنوان »مسئول مجمع پیروان والیت فقیه ونظام جمهوری اسالمی حوزه جنوب استان بوشهر )دیر، کنگان و عسلویه( و مشاور عالی خود در مجمع استان بوشهر« تا اطالع ثانوی منصوب مینمایم. ضروری است با سر لوحه قرار دادن راهبرد، تفکر، توکل، شهامت و تالش در انجام امورات محوله با بکارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کار آمد و سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه و برنامه ریزی اصولی و هدفمند، همچنون گذشته مجدانه کوشش نمایید. اطمینان کامل داریم با اتکا به ایزد متعال با سوابق درخشانی چون تعهد، اخالق اسالمی، وفاداربودن، وفادار ماندن، ثابت قدمی که در کارنامه درخشان خود دارید پیش از پیش موفق عمل خواهید نمود انشاهلل، دوام توفیقات جنابعالی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
نورالله آذرخش خو مسئول مجمع پیروان والیت فقیه و نظام جمهوری استان بوشهر
مهمترین اهداف کلی مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی در سطح کشور به شرح زیر است:
۱_ اهتمام در احیاء و توسعه آداب و سنن اسلامی با الهام از آیات قرآن و روایات؛ الگوگیری و الگو دهی از سنت پیامبر گرامی اسلام(ص) و اهلبیت(ع)، اهتمام در احیاء و توسعه فرهنگ ضد استکباری دین مبین اسلام در نظام جمهوری اسلامی و کشورهای جهان اسلام.
۲_ انتقاد و اعتراض به افراد تضعیف کننده نظام مقدس جمهوری اسلامی که موضع گیری و تلاش های آنها منجر به نفوذ فرهنگی و سیاسی استکبار جهانی و ایادی آنان در نظام اسلامی می شود.
۳_ نشر و تبلیغ منویات فرامین و مطالبات ولی فقیه به روش های مختلف به ویژه در مبارزه با نفوذ فرهنگی و سیاسی استکبار جهانی.
۴_ حمایت از مجاهدتها و اقدامات اسلامی و انقلابی مسئولین نظام و پیروان ولی فقیه در پیاده سازی احکام و شریعت دین مبین اسلام به ویژه در مبارزه با نفوذ فرهنگی و سیاسی استکبار جهانی و ایادی آنان.
انتهای پیام/
 
 
نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share
بازدید: 532

نوشتن دیدگاه

پیوندها

پیوندها