دوشنبه, 18 اسفند 1399

معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی نداریم . مقام معظم رهبری |................| اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

کد خبـر : 809
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹

آذرخش خو مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر در یادداشتی به تحلیل و بررسی ابعاد تحریم وزیر امور خارجه از سوی آمریکا پرداخت.نورالله

آذرخش خو مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر در یادداشتی به تحلیل و بررسی ابعاد تحریم وزیر امور خارجه از سوی آمریکا پرداخت.
 

بسمه تعالی

همانطوری که از آغاز بکار دولت تدبیر و شروع مذاکره با آمریکا، امام خامنه ای مکرر از ( ۲۰ فروردین ۱۳۹۴):فرمودند:
به طرف مقابل اعتماد نکنید، به لبخند او فریب نخورید، به وعده‌ هایی که میدهد اعتماد نکنید. وقتی خرش از پل گذشت، برمیگردد و به ریش شما میخندد.".. و مبینید که چطور به ریشتان خندیند!


در حالی که ظریف پیشنهاد امضای پروتکل الحاقی در برابر برداشته شدن همه‌ی تحریم ها رو به آمریکایی ها داده بود، خودش تحریم شد.

دکتر محمد جواد ظریف خط طولانی بر تفکر لیبرالی و غربگرایی دولت موقت، بنی‌صدر، کارگزاران سازندگی، اصلاح طلبان و در نهایت دولت روحانی است که با ساده انگاری تصور می‌کردند با کوتاه آمدن در برابر غرب می توان خصومت آمریکا و اروپا را کاهش داد و از منافع ملی صیانت کرد!


با تحریم محمد جواد ظریف گفتمان حل مشكلات اقتصادی مردم با تعامل و مذاکره با غرب بطور رسمی شکست خورد و الان جهان به این همه درایت وهوشیاری امام خامنه ای حیران مانده است که چطور از همان اول همه چیز را میدانست.


کاش درس گرفته باشید که راه مقابله با دشمن مقاومت هست نه مذاکره ،


چقدر رهبر معظم انقلاب فرمودند ،که به شیطان نمیشود اعتماد کرد ولی شما گفتید که عاشورا به ما درس مذاکره داد،

امیدواریم تحریم ظریف عبرتی شود برای آیندگان،

«لَقَدْ کَان فِی قِصَصِهِمْ عِبْرَةٌ لاِوُلِی الالْبَاب
درسرگذشت آنان درس عبرتی برای صاحبان اندیشه بود»

یعنی کسی که میخواست تحریمهارو برداره تحریم شد
جناب محمدجواد ظریف،چطور میشود دید که شما پنج سال با دیپلماسی لبخند پای هر مذاکره ای بشینید وهرچقدر رهبر معظم انقلاب شما را نصیحت که اشتباه نکنید ولی شما هرچی انها گفتن گفتید چشم و آخرش خودتون تحریم شدید؛
ایا شما ظریف همان اقای ظریف هستید وآیا حرفی برای گفتن دارید ؟ :)))


آقایانی که از عاشورا درس مذاکره با شیطان را آموختید وهمان موقع رهبری عزیز به کرار شما را نصیحت وهشدار دادند و فرمودند که اگر از عاشورا، این درس را آموختید که خداوند به شما رحم کند ، آری! هشدار رهبر را نشنیدید و خوابیدید، تا امروز با لگد دشمن از خواب بیدار شوید.

...و به ریشتان خندیدند!

با صدای نایب امام زمان (عج) که بیدار نشدید، باشد که با لگد دشمن به محمد جواد ظریف بیدار شوید!

دولت تروریستی آمریکا اموال و دارائیهای اقای محمد جواد ظریف را تحریم کرده؟

کار خوبی کرده!

چرا باید یک مسئولِ جمهوری اسلامی بخواهد اموال و دارائیهای خود را به کشورهای متخاصم منتقل کند.

چه خوب است که کشورهای اروپایی و آمریکا نه تنها مسئولین ایران را تحریم بلکه.

فرزندان آنان را با اُردنگی (سیلی ) اخراج کنند!


ولی با همه این موارد و با اینکه از همان ابتدا اقدامات ورفتار شما خوشایند هیچ کس نبود و الانم همین میباشد ولی وظیفه خود میدانم تا از طرف خود وهمه سربازان ولی امر مسلمین جهان در مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری استان بوشهر و جهت عزت واقتدار ایران اسلامی ، در این زمینه حمایت خود را از شما اعلام می داریم.

نورالله آذرخش خو , مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share
بازدید: 537

نوشتن دیدگاه

پیوندها

پیوندها