جمعه, 23 مهر 1400

معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی نداریم . مقام معظم رهبری |................| اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

کد خبـر : 776
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۴

نورالله آذرخش خو_با خدای خود عهدکرده ام تا زنده ام خادم بی منت مردم باشم -با توجه به حساسیت وسرنوشت ساز بودن مجلس یازدهم کاندیدای اصلحتری شناسایی وبه تایید مجمع برسد قطعا حمایتمان را اعلام میداریم

 
به گزارش روابط عمومی مجمع پیروان ولایت ونظام استان بوشهر
 
تِلکَ الدّارُ الآخِرَهُ نَجعَلُها لِلَّذینَ لا یُریدونَ عُلُوًّا فِی الأَرضِ وَلا فَسادًا ۚ وَالعاقِبَهُ لِلمُتَّقینَ
(آری،) این سرای آخرت را (تنها) برای کسانی قرارمی‌دهیم که اراده برتری‌جویی در زمین و فساد را ندارند؛ و عاقبت نیک برای پرهیزگاران است.
 
سوره مبارکه القصص آیه۸۳
 
مردم شریف و ولایتمدار استان بوشهر
ضمن قبولی طاعات وعبادات خدای را سپاس می گویم که محبت این بنده حقیر را درقلب برخی از مسؤلین دلسوز این نظام وانقلاب جا داد تا اعتماد کنند و مسؤلیت بزرگ، سنگین و مقدس مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر را به حقیر بسپارند که باعث شد تا ابد مدیون الطاف آشکار و پنهان این فرماندهان شریف و یادگاران گمنام جنگ باشم !
من با خدای خود عهدکرده ام تا زنده ام خادم بی منت مردم باشم اگر چه می دانم این عهد با خداوند مرا مورد غضب و مکر گروهی متحجر که تحت تاثیر صاحبان ثروت و قدرت هستند قرار می دهد اما تردید ندارم که مکر آن گروه در مقابل مکر خداوند متعال به حدی ناچیز است که ذره ای به حساب نمی آید زیرا بر این باورم که نظام هستی نظام احسن است و در مشیت الهی حکمتی است که دیر یا زود برهمگان آشکار خواهد شد و هموست که بر رفتار خادمانه با خائنانه تک تک ما شاهد و ناظر است! 
 
 
بسمه تعالی
 
تِلکَ الدّارُ الآخِرَهُ نَجعَلُها لِلَّذینَ لا یُریدونَ عُلُوًّا فِی الأَرضِ وَلا فَسادًا ۚ وَالعاقِبَهُ لِلمُتَّقینَ
(آری،) این سرای آخرت را (تنها) برای کسانی قرارمی‌دهیم که اراده برتری‌جویی در زمین و فساد را ندارند؛ و عاقبت نیک برای پرهیزگاران است.
 
سوره مبارکه القصص آیه۸۳
 
مردم شریف و ولایتمدار استان بوشهر
ضمن قبولی طاعات وعبادات خدای را سپاس می گویم که محبت این بنده حقیر را درقلب برخی از مسؤلین دلسوز این نظام وانقلاب جا داد تا اعتماد کنند و مسؤلیت بزرگ، سنگین و مقدس مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر را به حقیر بسپارند، که باعث شد تا ابد مدیون الطاف آشکار و پنهان این فرماندهان شریف و یادگاران گمنام جنگ باشم !
من با خدای خود عهدکرده ام تا زنده ام خادم بی منت مردم باشم اگر چه می دانم این عهد با خداوند مرا مورد غضب و مکر گروهی متحجر که تحت تاثیر صاحبان ثروت و قدرت هستند قرار می دهد اما تردید ندارم که مکر آن گروه در مقابل مکر خداوند متعال به حدی ناچیز است که ذره ای به حساب نمی آید زیرا بر این باورم که نظام هستی نظام احسن است و در مشیت الهی حکمتی است که دیر یا زود برهمگان آشکار خواهد شد و هموست که بر رفتار خادمانه با خائنانه تک تک ما شاهد و ناظر است! خوف آن میرفت که مکر ونفوظ عده ای خواص در کوتاه مدت موجب شکاف و دو دستگی و بهم پیوسته ما شود ، در جامعه ای که متدینان و متشرعان آن کم نیستند و علیرغم سلایق مختلف درکنارهم بطور متمدنانه و بدور از تنشهای بدوی حرمت های انسانی و اسلامی را پاس میدارند !
خوشبختانه شناخت سران و خواص مذکور که کمتر از انگشتان دست اند برای عموم مردم فهیم  روشن شده است واز هر کسی پرسیده شود نام اغلبشان را به نفرت یاد می کند.
تجربه نشان داده است که روز به روز فشار افکار عمومی برآنها بیشتر خواهد شد تا جایی که فرار را بر قرار ترجیح دهند و با توکل بر ایزد منان ، آن روز دیر نخواهد بود !
باید تصریح نمایم که تخریب ها وفشارهای اخیر بر اینجانب بخاطر اعلام حمایت از چهار کاندید حوزه انتخابیه استان، ذره ای خلل در اعتقادات و باورهای دینی من و یا آرمانهایی که ناشی از انقلاب شکوهمند اسلامی است بوجود نیاورده و این آرامش را مدیون توصیه مکرر امیرمؤمنان علی (ع) میدانم که ما را به صبر و بصیرت دعوت کردند!
تشکل‌های محترم مردمی، احزاب و گروهای محترم انقلابی ومردم شریف استان بوشهر! حال که به لطف بیکران ایزد منان هر چهار کاندید مورد حمایت مجمع از سوی هیات اجرایی بر انتخابات تأیید صلاحیت شدند ؛من نمیدانم تقدیر چگونه رقم خواهد خورد،اما خداوند ما را مکلف به تدبیر وحقانیت  نموده است،لذا در این مدت تا به امروز با بسیاری از گروههای مرجع و شخصیت های موجه و معتقد به ارزشهای اسلامی و انسانی،وشخصیت های بزرگ انقلابی و دلسوزان نظام واستان به مذاکره و مشورت پرداختم و این بزرگان علی رغم  ابزار تاسف از شرایط پیش آمده برای حقیر، همچون مسؤلین دلسوز مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی، مجلس یازدهم را سرنوشت ساز می‌دانند، لذا اینجانب به عنوان مسؤل مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی در استان ضمن اعلام آمادگی خود جهت نشست با همه شما انقلابیون استان جهت اجما وتفاهم نظر، اعلام میدارم اعلام حمایت مجمع از چهار کاندید محترم برای تشویق این عزیزان جهت ثبت‌نام و ورود به صحنه انتخابات بوده است و هم اکنون که اسامی نامزدهای توسط هیات اجرایی بر انتخابات استان تأیید شده است اگر کاندیدای انقلابی واصلح تری از نظر مجمع شناسایی شود قطعا حمایت مجمع از اصلح ترین خواهد بود وحمایت مان را اعلام خواهیم داشت، انشالله که با مشارکت حداکثری مردم عزیز وغیور ایران اسلامی وشما  مردم ولایتمدار استان بوشهر  در دوم اسفند ماه، نقش های شوم، نقشه برآب خواهد شد !                         
 
خدمتگذار ملت شریف ایران، نورالله آذرخش خو، مسؤل مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر
نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share
بازدید: 1440

نوشتن دیدگاه

پیوندها

پیوندها